FEST SKAUT se blíží !!! (28.10.2017)

Benefiční skautský festival, Trutnov. Skautské středisko Hraničář Trutnov zve srdečně všechny příznivce skautů a dobré muziky na benefiční hudební festival. Akce s názvem FEST SKAUT se koná v sobotu 28. 10. 2017 v Národním domě od 15 do 24 hodin.

Program:

• 15:00 – oficiální zahájení
  • 15:15 – 17:15 – Tendr – Country & Bluegrass Trutnov
  • 17:45 – 18:30 – Tlupa tlap – Folk, rock, hip hop, ska atd. z Pilníkova
  • 19:00 – 19:45 – Marta a Rasputin – world music-acoustic Trutnov
  • 20:15 – 21:15 – Tomáš Kočko & ORCHESTR – Živelný folklór z Valašska
  • 21:45 – 22:30 – Sexuell Handgrenate – rock’n’roll z Hostinného
  • 23:00 – 24:00 – Heebie Jeebies – punk/Ska Hronov

V rámci akce se můžete těšit na prezentaci střediska Hraničář a jednotlivých oddílů, promítání fotek a krátkých videí z našich akcí, dětský koutek plný her pro malé a nejmenší, prodejní stánek s výrobky našich dětí, pravé domácí občerstvení a další překvapení.

V součastné době je ve skautském středisku registrováno přes 100 členů. Děti se pravidelně se scházejí v pěti oddílech: starší skauti a skautky, dále mladší děvčata – světlušky, mladší chlapci ? vlčata a v neposlední řadě benjamínci, což je skupinka jakési skautské “přípravky”. Za posledních několik let se počet členů zdvojnásobil. Ve vedení oddílů jsou lidé, kteří procházejí propracovaným skautským vzděláváním, pravidelně se účastní seminářů a vzdělávacích kurzů. Protože máme mnoho členů, potřebujeme k dobré práci také odpovídající prostory. Současné klubovny nutně potřebují výrazně vylepšit.

Vstupenku na benefiční FEST SKAUT tak můžete koupit již od 150 Kč, ale budeme vám velmi vděčni i za vyšší příspěvky. Veškerý výtěžek z akce bude využit při plánované generální rekonstrukci klubovního domu nedaleko kruhového objezdu u Billy, který nám město Trutnov svěřilo k užívání na dalších 20 let.

Těšíme se na Vás a předem děkujeme za podporu!