Ztráty a nálezy

Po výpravách, táborech, schůzkách a jiných akcích se nám objevují na klubovnách různé ztracené věci. Rozhodli jsme se je zde zveřejnit, aby byla větší šance, že najdou zpět majitele. Po měsíci od vložení na web je možné se o věc přihlásit, i když není vaše. Po dvou měsících pak věc odneseme do diakonie a nebo ji jinak zlikvidujeme.

Pokud jste věc poznali, že je vaše, napište to do komentáře a my se vám ozveme a domluvíme předání. Také je možné věci vyzvednout přímo na místě, které je napsáno přímo v příspěvku (ULOŽENO).

Pokud jste něco našli, stačí to nafotit a poslat e-mailem na akela.hranicar@skaut.cz. Také je důležité připsat kde a do kdy bude možné věc vyzvednout. Po předání, je pak důležité o tom také informovat na stejném e-mailu, abychom věc dále neinzerovali.

 

Modrý nákrčník / červené slipy
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Bunda khaki dětská
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Světle zelený ručník
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Softshell bunda černá
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Mikina modrá s kapucí
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Triko nápis LEWRO
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Mikina černá s kapucou
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Kalhoty světlé khaki
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Pruhovaná čepice
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro
Boxerky s autem
ULOŽENO: klubovna MAHIGANI 1. patro