Tábor pod Olympem 2024

Libečským údolím se line malá říčka Líčná, u níž již za necelé dva měsíce vyroste stanová základna pro letošní střediskový skautský tábor. A že to nebude jen tak ledajaký tábor – starověcí Řekové se chystají na spojení dvou jejich rodů a připravují svatbu pro jejich krále a královnu. Na první pohled se zdá, že tomuto kroku už nic nebrání v cestě a na svatební hostinu jsou zváni Řekové ze širokého okolí. Vydáš se na ni také Ty?

Tábor se uskuteční v termínu od soboty 13. července 2024 od 9:15 do soboty 27. července 2024 do 11:00. Již nyní víme, že se na tábor přihlásilo před 95 členů a členek našeho střediska. Půjde tak o největší skautský tábor v jeho novodobé historii. Účastnit se ho budou všechny oddíly na středisku s výjimkou družiny benjamínků, která po vzoru let minulých pořádá o letních prázdninách vlastní malý družinový tábor.

Veškeré důležité informace o střediskovém táboru, jeho průběhu i kontaktech na jeho vedení jsou uvedeny v táborových novinách.

Táborové noviny ke stažení…