3. vlčácká výprava (26.11.2011)

Nazdar vlci. Máme tu další, letos již třetí vlčáckou výpravu a zároveň 2. etapu naší celoroční hry “Cesta rytíře”. Posledně jste si vedli velice dobře a dokázali jste nám i sami sobě, že umíte spolupracovat. Tentokrát naše cesta povede na zapomenutý hrad Rechenburg, který se nachází nedaleko našeho města. Pojďme se tedy společně vydat za dobrodružstvím, které na nás jistě čeká. Čtěte dál …

Sraz bude již tuto sobotu 26.11.2001 na klubovně. Dorazte nejpozději v 8:00 ráno, kdy budeme společně odcházet na autobus. Na nikoho nečekáme. Konec bude odpoledne v 16:00 opět na klubovně.

S sebou si vezměte

peníze 50 ,-Kč na cestu, jídlo a pití na celý den (k obědu – buřty a chleba – budeme opékat), teplé oblečení, rukavice, čepici, dobré boty (pohorky), pláštěnku, KPZtku, uzlovačku, vlčácký zápisník, šátek (je důležitý pro hru).

VZHŮRU DO LESŮ !!!

Akéla a rada starších.