7. vlčácká výprava (19.-20.5.2012)

Hola hola udatní rytíři. Vyzývám Vás k účasti na rytířském turnaji, který proběhne tentokráte v lese nedaleko panství Pařez u Prachovských skal. Máte možnost prokázat své rytířské vlastnosti a ti nejlepší z Vás mohou získat šlechtický titul a vlastní erb při večerním tajném přijímacím rituálu. Na tuto poslední rytířskou výpravu vyrazíme v sobotu 19.5.2012, sraz bude v 7:30 na klubovně. Konec akce bude v neděli 20.5.2012 v 16:00 opět na klubovně. Je to poslední letošní výprava před táborem a i ukončení celoroční etapové hry “CESTA RYTÍŘE”, tak věřím, že jen vážný důvod Vás odradí od tohoto dobrodružství. Přespíme na starodávném skautském tábořišti uprostřed skal, kde si večer rozděláme ohýnek a budeme nasávat atmosféru tohoto místa, kde mnoho našich brášků zažilo plno hezký chvil se svými kamarády.

Časy

Začátek: sobota 19.5.2012 v 7:30 na klubovně
Konec: nedělě 20.5.2012 v 15:00 na klubovně

Co s sebou

Peníze: 200 Kč (cesta tam i zpět, plynové bomby, odměny, čaj a další)
Budeme je vybírat ráno před akcí a nebo na schůzce. Kdo nezaplatí nejede.

Šátek, KPZku, uzlovačku, zápisník, tužky.

Oblečení na ven dle počasí, pláštěnku, pevná obuv do lesa, spacák a karimatku, větší igelit pro ochranu před deštěm, ešus, lžíci, hrneček, hygienu, ručník, toaletní papír.

Jídlo každý vlastní na oba dva dny a pití také. V sobotu večer si opečeme buřty na ohni. Bereme s sebou vařiče takže bude možné si uvařit čaj, polévku, těstoviny apod. Bude možné si asi něco koupit u vstupu do Prachovských skal v neděli, ale moc na to nespoléhejte.

Toto všechno dobře sbalte do batohu, který se nám cestou nerozpadne. Pokud bude cokoliv mimo batoh, tak se může stát, že se to někde zapomene a nebo ztratí.

Přes noc bude 10°C, tak kdo nemá dobrý spacák ať má teplé oblečení na spaní. Je to už obstojná teplota a dá se to vydržet bez problémů. Pršet nebude.

Co se ještě bude hodit? Tak rytířská zbroj, meč, štít a další rytířské vybavení. Jen opatrně a neberte si moc těžkou zbroj neboť pážata s sebou žádná mít nebudeme.

Případné dotazy směřujte na vůdce oddílu – Martin Klenčík (Akéla), mobil 732 424 313