FEST SKAUT 2018 (29.9.2018) Národní dům

Skautské středisko Hraničář Trutnov zve srdečně všechny příznivce skautů a dobré muziky na 2. ročník benefičního koncertu na rekonstrukci skautských kluboven v Trutnově. Akce s názvem FEST SKAUT se koná v sobotu 29. 9. 2018 v Národním domě od 16 do 24 hodin. Akce je určena pro širokou veřejnost!

Co vás čeká:

• 16:00 – Zahájení akce
  • 16:15 – Colours of GTU – smíšený pěvecký sbor z místního gymnázia
  • 16:50 – Prezetace střediska a plánované rekonstrukce kluboven
  • 17:30 – Pepa Lábus – sólový recitál známého hudebníka a zprávaře rádia Beat
  • 18:15 a 19:30 – Marta a Rasputin – malý sál – trutnovské folkové těleso
  • 18:45 – Poslední lež – alternativní rocková kapela ze Dvora Králové n/L
  • 20:00 – Roman Dragoun – fenomenální hráč na klávesové nástroje a skladatel z Brna
  • 21:30 – Švihadlo – legenda českého reggae z Prahy
  • 22:30 – Vyhlášení průběžného výtěžku akce
  • 23:00 – WITS – ska-rocková kapela z Královéhradeckého kraje

“Švihadlo”

“Roman Dragoun”

V rámci akce se můžete těšit na prezentaci střediska Hraničář a plánované rekonstrukce, ale také na promítání fotek a krátkých videí z našich akcí, dětský koutek plný her pro malé a nejmenší, prodejní stánek s výrobky našich dětí, foto koutek a další překvapení.

Vstupenku na benefiční FEST SKAUT můžete zakoupit již od 150 Kč, ale budeme vám velmi vděčni i za vyšší příspěvky. Veškerý výtěžek z akce bude využit při plánované generální rekonstrukci klubovního domu nedaleko kruhového objezdu u Billy, který nám město Trutnov svěřilo k užívání na dalších 20 let. Protože máme mnoho členů, a další stále přibývají, potřebujeme k dobré práci s dětmi také odpovídající prostory. Současné klubovny nutně potřebují výrazně vylepšit. Do této budovy nebylo léta investováno a je tedy nutná celková rekonstrukce objektu. V současné době probíhá zpracování architektonické studie o budoucím provozním řešení, včetně nových rozvodů vody, elektřiny, vytápění, odpadů a kanalizace, dále zateplení budovy a využití půdního prostoru. Samotná rekonstrukce se předpokládá v roce 2019. Finanční prostředky na tuto rekonstrukci sháníme různými cestami (dotace od města, dotace od ústředí skautské organizace atd.) a tato akce je jednou z nich.

Těšíme se na Vás a předem děkujeme za podporu!