Fotky z výpravy na chatu Pod Bobří skálou

Ahoj tak už jsme zpátky. Akce se zůčastnilo 15 vlčat, 4 Šawadajci a Akéla. A jak to tam vypadalo se můžete podívat na rajče – fotky.
Počasí nám přálo a v sobotu jsme si užili i sluníčka, opekli buřty, zahráli na kytaru, proběhla šipkovaná, 1,2,3 vlk, Hututu, Pašeráci, Ponorky a večer scénky a hádanky.
Druhý den pak 5 disciplín a soutěž 3 družstev. Na zpáteční cestě jsme sice trochu zmokli, ale nikdo si nestěžoval a hrdině jsme celou cestu zvládli. Našli jsme ztracený mobil a tak se nám podařilo udělat i dobrý skutek 5 minut před odjezdem vlaku.

Pozvali jsme Broumovské skauty k nám a na jaře jim přichýstáme naoplátku program my na naší Hájence. Na závěr jsme na klubovně vytvořili zápis do kroniky a ukončili akci naším pokřikem. Díky Šawadajcům za pomoc a vlčatům bravo, že zvládla první a hned 3 denní výpravu. V sobotu si sami uvařili polévku na plynových vařičích a služba bez problémů každý den krájela chleba na snídani a večeři. Cestou na chatu jsme hráli hru na klíště, bombu a povodeň, plnili různé úkoly. Noční procházka lesem po tmě nás potrénovala v odvaze a umění pohybovat se i bez baterky.