Jarní Hájenka s Broumovákama (4.-6.3.2011)

Ve dnech 4. až 6. 3. 2011 se uskuteční celovíkendová výprava na Hájenku (naše skautská chata v Novém Rokytníku).

Na schůzkách nejpozději 2.3. (poslední schůzku před výpravou) se bude předem vybírat 200,- Kč v čemž je zahrnuto jídlo od soboty do neděle, cestovné, poplatek za ubytování a ostatní režie spojené s provozem chalupy. Je nutné ho zaplatit včas, aby se předem nakoupilo jídlo a další vybavení. Sraz je v pátek 4.3. v 15.45 na klubovně. Návrat bude v 6.3. neděli odpoledne. Konec akce v 16:00 na klubovně.

Co s sebou ?

Večeři na pátek, spacák, ešus, velkou lžíci, hrnek (ideálně kovový) na čaj, přezůvky a oblečení na chatu, dobré boty a teplé oblečení na ven, pláštěnku, věci na spaní, hygienu, ručník, 1 roli toaletního papíru, KPZ, uzlovačku, baterku, pisátka, nůžky, zápisník, hudební nástroje, dobrou náladu a hodně sil.

Důležité je mít všechny věci dobře sbalené v pevném batohu, který se cestou nerozpadne.

Noviny, ze kterých lze vyrobit dostatečný počet papírových koulí (minimum 10).

Kontakt: Akéla – Martin Klenčík, mobil 732 424 313

Fotky z akce