MAHIGANI – Výcvik tajných agentů TST (25.-26.1.2013)

Takže kamarádi konec srandy. Začíná jít do tuha. Jelikož se mezi námi stále pohybují divní lidé, kteří nevědí, co s penězi. Je třeba tomu přijít na kloub. A to se podaří jen dobře vycvičeným agentům. Výcvik zahájíme už v pátek 25. ledna od 17:00 na klubovně, kde přespíme do soboty, když se rozdělíme do několika skupin (ideálně šestek) a vyrazíme na průzkum do terénu. Konec výcviku bude v sobotu 26. ledna v 15:00 opět na klubovně. Čtěte dál …

KDY TO BUDE

V pátek 25. ledna se sejdeme v 17:00 na klubovně. V plánu na pátek je sáňkování a bobování – doufám, že se sníh udrží. Pak přespíme na klubovnách a ráno kolem osmé hodiny si rozdělíme úkoly a vyrazíme do terénu. Budete plnit různé úkoly podle své kvalifikace tajného agenta a různé míry utajení. Konec bude v sobotu 26. ledna v 15:00.

Kdo nemůže v pátek a nebo nechce přespávat je možné se dohodnout na odchodu v pátek a nebo na účasti až od soboty 7:30 ráno.

CO S SEBOU

K přespání na klubovně potřebujete spacák a karimatku, oblečení na spaní a určitě hygienu.

Na ven pak dobré oblečení. Hlavně boty, které se ve sněhu nerozmočí.

Pokud takové nemáte tak si vezměte dvoje. V pátek budeme dovádět na sněhu a určitě se trochu promočíme. Je pak problém to do rána na klubovně všechno usušit, tak s tím počítejte.

DALŠÍ VYBAVENÍ

• na pátek – bob, lopatu nebo igelitový pytel
  • uzlovačku, KPZtku, větší šátek, zápisník, tužku
  • ešuš, lžýci, věci na spaní, láhev na pití, teplé oblečení na ven (rukavice, čepici, případně šálu nezapomeňte)
  • nějaké rachtátko či hudební nástroj

STRAVOVÁNÍ A PENÍZE

Na pátek si přineste vlastní jídlo a pití. V sobotu jídlo zajistíme. Vezměte si s sebou lahev na čaj či šťávu a na jídlo ešus a lžíci.

Kdo bude přespávat z pátka na sobotu přinese 100 Kč (snídaně, svačina a oběd), kdo bude jen v sobotu přinese 70 Kč (svačina, oběd).
Peníze můžete přinést už na schůzky.