MAHIGANI – Výprava do Krkonoš (10.-11.10.2015)

Již potřetí se letos zapojíme do úklidu cest v KRNAPu. Tentokrát na Pomezkách. Dle skautského zákona “Skaut je ochráncem přírody a cenných výtvorů lidských” přidáme i my ruku k dílu a vyčistíme kus přírody. Za to nám bude odměnou pobyt v krásné krajině, povídání se strážci KRNAPu a radost z dobrého skutku. Užijeme si dva dny v partě přátel. Nebudou chybět hry a večerní zábava s kytarou.

Sraz bude v sobotu 10. října 2015 v 8:00 na klubovnách v Trutnově. Konec akce bude v neděli 11. října 2015 v 16:00 opět na klubovnách. Pojedeme auty, proto je zapotřebí přinést dětskou sedačku – podsedák do auta pro menší účastníky

Účastnický poplatek je tentokrát 200 Kč. Vybírat se bude tuto středu 7.10.2015

CO S SEBOU:

Všechno dle Seznamu vybavení na vícedenní výpravy. Speciálně zdůrazňujeme spacák, karimatku, přezůvky, ešus a lžíci, čelovku či baterku -> tyto věci můžete mít zabalené zvlášť necháme je na chatě nebo v autech Každý bude mít velkou svačinu na celou sobotu a dostatek pití na celý den. Stravování bude zajištěno od sobotní večeře až do neděle. Pokud to počasí dovolí budeme spát ve stanech. V případě nepřízně přespíme na chatě a nebo se přesuneme na klubovny do Trutnova. Napište mi prosím, co nejdříve odpovědi:
1) Pojedu / Nepojedu?
2) Mám stan? Jaký (kopule/áčko)? Pro kolik osob?

Děkuji a těším se na viděnou.
Akéla. Mobil 732 424 313.