MAHIGANI – Výprava do Orlických hor (22.-24.1.2016)

Je tu leden, venku mrzne a my se chystáme za dalším dobrodružstvím. Tentokráte vyrazíme do Orlických hor. Kdy? Už tento pátek 22.ledna 2016. Sraz bude na vlakovém nádraží Trutnov v 15:15. Návrat pak v neděli 24.ledna 2016, opět na vlakové nádraží v 16:20. Pokračování …

S sebou vybavení dle seznamu na vícedenní akce. Spát budeme v domě. Zdůrazňujeme spacák, karimatku, ešus a lžíci, přezůvky, baterku. Teplé oblečení a boty do zimy, náhradní ponožky. V Orlických horách je sníh a mrzne, takže rukavice a čepici bude mít každý.

Komu už bylo 10 musí mít doklad s věkem a fotografií, stačí i cestovní pas. Na pátek pak vlastní svačinu a večeři, a 1,5 litru pití. Pojedeme 3 hodiny vlakem, tak ať neumřete hlady nebo žízní 🙂

Taky se hodí karetní hry nebo kostky. Každý si karimatku či jinou bagáž připevní na batoh. Kdo se chce povozit na sněhu, tak si s sebou vezme pevný igelitový pytel.

Kdo by měl problém v pátek stíhat vlak zavolejte mi a budeme společně hledat řešení.

Akéla