MAHIGANI – výprava do Paky (11.-13.11.2016)

Nazdar Vlci! Tentokrát vyrazíme na skautskou základnu v Nové Pace a prozkoumáme místní okolí – hrady, zříceniny, lesy, park atd. Výprava to bude důležitá i proto, že na ní budeme oficiálně přijímat nováčky do naší smečky při tradičním oddílovém rituálu. Proto je hodně důležité, aby nováčci jeli pokud možno všichni.

Sraz pro ty, kteří mají slib bude v pátek 11.11. v 15:45 na vlakovém nádraží v Trutnově. Sraz pro ostatní bude v sobotu 12.11. v 7:45 také na vlakovém nádraží v Trutnově. Návrat bude společný. Přijedeme vlakem v neděli 13.11. v 15:45 na vlakové nádraží, kde se po pokřiku rozejdeme.

Vybírat bude náš pokladník Bobr částku 300,- Kč na schůzce v pondělí a ve středu. Kdo jede v pátek vezme si s sebou svačinu a večeři na pátek.

Věci jako na vícedenní víkendovou výpravy viz Seznam vybavení.

Věci navíc

• kompletní kroj ti kdo ho mají
  • nožík na vyřezávání – ideálně zavírací nebo menší v pouzdře, ne žádné Rambo nože 🙂
  • třeba karty nebo malý hudební nástroj či štěrkátko

Nezapomeňte

– přezůvky

• 1,5 L láhev s pitím – nevozte Coca-Colu a podobné drinky
  • karimatka a spacák
  • ešuš a lžíci
  • hrneček na pití
  • pláštěnku
  • teplé oblečení včetně rukavic a čepice
  • čelovku nebo baterku

Pokud by někdo nemohl a nebo měl nějaký problém kontaktujte mne.

Tak už se moc těšíme na další výpravu.