MaHiGaNi – výprava Praha (23.-25.3.2018)

Nazdar vlci. Po delším zvažování a na základě vašeho hlasování na poslední výpravě, jsme se rozhodli vyrazit tentokrát trochu dál. Naše hlavní město Praha má bohatou historii a to i skautskou. Vyrazíme navštívit některá pro nás zajímavá místa, jako je třeba Skautský institut na Staroměstském náměstí. Zkusíme prozkoumat Stínadla, kam vyráželi za dobrodružstvím Rychlé šípy. Navštívíme Vyšehrad, kde je pochováno mnoho velkých osobností našich dějich, i zakladatel českého skauting A. B. Svojsík. Vyrazíme na Pražský hrad a na Petřín. Určitě uvidíme spoustu jiných zajímavých míst. Těšíme se, že si to společně užijeme. Tam i zpátky pojedeme vlakem, po Praze pak metrem, tramvají atd.

Sraz bude v pátek 23.3. v 16:20 na vlakovém nádraží Trutnov. Návrat v neděli 25.3. v 17:20.

CO S SEBOU

Vybavní jako na vícedenní akci viz Seznam vybavení.

Vlastní jídlo a pití na pátek (svačina a večeře). Ostatní stravování zajištěno.

Učastnický poplatek 500,- Kč, zbytek uhradíme z rezerv.

Věci navíc

• Něco na zábavu. Karty, knížka na čtení apod. Kdo chce může mít tentokrát fotoaparát nebo mobil. Obojí však na vlastní riziko, nebudeme to hlídat ani za to ručit.

Nezapomeňte

• přezůvky
  • 1,5 L láhev s pitím – nevozte Coca-Colu a podobné drinky
  • karimatka a spacák
  • ešus a lžíci
  • hrneček na pití
  • pláštěnku
  • teplé oblečení včetně rukavic a čepice

Pokud by někdo nemohl a nebo měl nějaký problém, nebojte se nás co nejdříve kontaktovat.

Vedední oddílu MAHIGANI