NEON RUN pro KUŘE

V letošním roce trochu jinak

Tento rok v červnu nepotkáte v ulicích Trutnova skauty a skautky s pokladničkami. Nebude se tu prohánět ani oblíbený maskot Kuřete v záchranném kruhu. Protože chceme přesto pomáhat, připojujeme se k výzvě:

Je to virtuální běh pro Kuře, který chce touto výzvou pomoci NROS pro Pomozte dětem. Akce není závod, ale charitativní výběh. Bude probíhat v termínu 1.6.-7.6.2020 a kdekoliv po celé ČR. Budeme rádi, když se k nám připojíte.

Jednoduše se zaregistrujte na: www.neonrun.cz do teamu „Hraničář“, aby bylo vidět, že pomáháme společně. V posledních dvou letech, jsme díky štědrým příspěvkům obyvatel Trutnova posílali na pomoc dětem částku přes 10 tisíc. Kolik to bude letos, záleží i na Vás. Věříme, že se i v této době najde hodně lidí, kteří nenechají Kuře na holičkách.

Podrobné informace se dočtete v propozicích k závodu.

Startovné je 100 Kč + možnost dobrovolného příspěvku, který si vyberete v registraci. Každý účastník dostane vlastní startovní číslo!

Tak se pojďme stát závodníky pro dobrou věc.

NEON RUN pro KUŘE