Nová kuchyň na Hájence.

Členové střediska, několik tatínků vlčat a několik skautů od srpna do října jezdili na víkendové brigády na Hájenku. Opravy řídil Radim Volman-Štefek a Jakub Rosi-Medvěd, ti tam trávili všechny podzimní víkendy. Všem patří velký dík! Kdo znal původní kuchyň, neboli saunu, ten bude velmi překvapen, snad mile. V kuchyni jsme vykopali a vyvozili 70 cm materiálu, položili izolaci a novou dlažbu. Hájenku jsme vymalovali, opravili vnitřní omítky. Natřeli jsme schody a verandu. Rozpadající se nábytek jsme vyměnili za nový z masivu. Už se moc těšíme na vaření buřtguláše na nové lince.

Příští rok se chystáme na 2. etapu oprav. Rádi bychom položili vnější drenáže okolo domu, natřeli okna, v kuchyni nalepili nové obklady. Za jakoukoli pomoc budeme rádi.

Naše Hájenka se těší nejen na děti z oddílů našeho střediska, ale ráda příjme pod svůj krov i jiné skautské oddíly, turisty a milovníky přírody.