Středisko Hraničář se připravuje na střediskové jamboree

Středisko Hraničář Trutnov navazuje na tradici z roku 2018 a pořádá již třetí střediskové jamboree, tj. setkání všech skautů a skautek města Trutnova na základně Hájenka nedaleko Nového Rokytníku.

Skauti na jamboree plánují přijít v sobotu odpoledne ze svého minipuťáku, benjamínci se k nám připojí také v průběhu soboty. Pro ostatní členy střediska platí sraz v sobotu 18. června 2022 v 8:00, kdy se sejdeme na Krakonošově náměstí v Trutnově. Společný návrat a konec bude  v neděli 19. června 2022 ve 14:30 u skautských kluboven. Benjamínci se s námi rozloučí již o den dříve ve večerních hodinách.

Na nástupy a večerní rituály se bude hodit skautský kroj a šátek. Stravování bude zajištěno po celou dobu výpravy.

Po dvouleté pauze spojené s pandemií nákazy Covid-19 vyrážíme vstříc novým střediskovým zážitkům.

Výpravě zdar přeje

Ředitel a vedení střediska Hraničář Trutnov