Survival Hájenka (21.-23.10.2011)

Tato akce je pouze pro chlapy a týká se skautů, roverů a vedoucích. Sraz bude v pátek 21.10. v 16:30 na klubovnách v Trutnově. Odcházet budeme přesně v 16:45. Na nikoho nebudeme čekat. Konec akce pak bude v neděli 23.10. v 15:00 na klubovně. Akce se koná za každého počasí. Program se když tak přizpůsobí. Čtěte dále …

Co s sebou ?

Karimatku, teplý spacák, pevné a nepromokavé boty (pohorky, kanady apod), sekeru, dobrý nabroušený nůž, KPZ, ešuš, lžíci, hrnek, toaletní papír, hygienu, ručník, teplé (třeba pletené) a volné ponožky na spaní, čelovku a náhradní baterky, pláštěnku, teplé oblečení, 2x náhradní ponožky, čepici, rukavice, delší kus provazu. Budeme hodně venku takže se opravdu teple oblečte.

Jídlo a pití na pátek (svačina a večeře), buřty na opékání na sobotní večeři. Ostatní jídlo bude společné. Účastnický poplatek 200 Kč na jídlo a ubytování se bude vybírat ve středu. Společné jídlo bude Kohát nakupovat ve čtvrtek. Kdo nezaplatí bude se muset stravovat sám, což bude pro něho dosti komplikované.

Potvrďte mi účast mailem a napište od kdy do kdy tam budete. VŠICHNI.

Loučím se se skautským heslem BUĎ PŘIPRAVEN!