Závěr celoroční etapové hry POKLAD MAHIGANŮ

Zdravím Vás bojovníci kmene MAHIGANI. Konec roku se blíží a s ním i konec jedné velké celoroční hry na jejímž konci možná nalezneme ztracený poklad předků kmene MAHIGANI. Zítra tj. ve středu 15.6. budete mít možnost získat 8.díl mapy a v pátek 17.6. poslední 9.díl. Také budete potřebovat získat indície k rozluštění mapy. Cesta to byla dlouhá. V průběhu roku jste po ní společně kráčeli a měli možnost naučit se novým dovednostem, dokázat vaši připravenost a odvahu. Všechny vědomosti a dovednosti se vám budou nyní hodit. Neboť jak se říká “Kdo je připraven není překvapen !”

Kdy co bude ?

V pátek 17.6. sraz v 16:00 na klubovně. Hledání indicií a poslední části mapy. Výzvy pro připravené bojovníky. Večer společná zábava. Opékání buřtů.

V sobotu 18.6. dopoledne případné Hledání ztraceného pokladu. Společný oběd. Konec akce v 15:00 na klubovně. Možná horolezecká stěna.

Z pátka na sobotu přespíme na klubovně.

Rady pro válečníky

• zkusit sehnat všechny útržky mapy i třeba nakreslené v zápisníku na papíře apod.
  • mít při sobě KPZku, uzlovačku a zápisník, ve kterém najdu napsáno to, co nemám v hlavě
  • pozorně naslouchat staršínům kmene
  • spolupracovat s kamarády
  • nevzdávat to, když se mi něco hned nedaří – naděje umírá poslední

Co se sebou ?

POZOR ZMĚNA – vybírat se bude cca 50 Kč. Když bude čas zajdeme na horolezeckou stěnu a část peněz na společný oběd.

• spacák, karimatku, věci na spaní.
  • ešus, velkou lžíci, hrnek nerozbitný.
  • teplé oblečení na večer a do studeného i teplého počasí, pláštěnku.
  • hygienu, ručník, toaletní papír, baterku nebo čelovku
  • hudební nástroje a dobrou náladu.

A co nosíme s sebou stále – KPZtku, uzlovačku, stezku, šátek, zápisník a tužku.

Jídlo, které mám mít s sebou

• 3 x svačina
  • 1 x snídaně
  • 1 x večeře – 1-2 buřty, 2 krajíce chleba, volitelně navíc brambory do popela
  • 1 x oběd – 1 paprika, 1 mrkev, 1 cibule
  • větší lahev s pitím
  • 4 pytlíky čaje, 10 kostek cukru

Kdo má vlčí mhu a rád by si připoměl naši dlouhou cestu za pokladem, může tak učit prostřednictvím naší kroniky.

KRONIKA – POKLAD MAHIGANŮ

1. INDIÁSKÉ POHŘEBIŠTĚ
  2. PUTOVÁNÍ LEDOVOU PLÁNÍ
  3. VELKÝ LOV
  4. PEVNOST FORT NASSAU
  5. BIZONÍ KŮŽE
  6. TAJEMNÉ LEKTVARY
  7. SKALNÍ DUCHOVÉ
  8. TAJEMSTVÍ OHNĚ
  9. HLEDÁNÍ ZTRACENÉHO POKLADU – co nás čeká ????

Vyprosme si nyní u Velikého ducha jeho přízeň při hledání.