MAHIGANI – Adamit (10.-11.5.2013)

Máme nové informace. Zveme všechny členy tajné služby TST na pátrací akci po Adamitu. Sraz tento pátek 10. května v 17:00 na klubovně. Přespávat budeme podle počasí buď na klubovně, což je nyní více pravděpodobné a nebo ve stanech venku v případě příznivého počasí. Konec akce bude v sobotu opět v 17:00 na klubovnách. Jelikož to je letos do konce školního roku asi naše poslední výprava, kde jak věříme dojde k odhalení některých skutečností, prosíme rodiče, aby se snažili klukům umožnit účast na této akci. Stojí nás to hodně osobního času.

SPANÍ

Z pátka na sobotu. Na přespání si vezměte s sebou karimatku, spacák, kdo chce tak polštářek a oblečení na spaní. Hygienu – kartáček, pastu, ručník, toaleťák. Pokud budeme spát venku pak malý stan nebo celtu na přikrytí před rosou. Kdo nemá ať mi dá vědět a nějak to společně vymyslíme. Přespat venku se už dá. Spali jsme venku už před 3 týdny.

JÍDLO

Jelikož bude tento víkend hodně nabitý nebude možné se příliš věnovat přípravě jídla. Vezměte si proto na večeri i na snídani vlastní jídlo. Plánovali jsme opékání, ale je možné, že bude pršet. V tom případě lze buřty uvařit nebo opéct na pánvi na klubovnách. Takže si je klidně vemte jako večeři. Kdo buřty nemusí vezme si něco jiného s sebou. Sobotní oběd a svačiny zařídíme a jsou v ceně poplatku.

DALŠÍ VYBAVENÍ

Teplé oblečení a kvalitní obuv na ven, čepici, náhradní ponožky, plášťěnku. Batoh kam se vše vejde, šátek. Agentům se hodí tužka, zápisník i fotoaparát pro důkladnou špionáž.

NEZAPOMEŇ

Průkaz agenta, uzlovačku, KPZtku, baterku nebo lépe čelovku, nůž na vyřezávání (kapesní nůž a nebo jiný vhodný, ne žádný pižlátko a taky žádný rambonůž).

POPLATEK

100 Kč (svačina, oběd, svačina, doprava).

Zdraví Akéla