MAHIGANI – Přechod Jestřebích hor (21.5.2016)

Informace pro oddíl MAHIGANI k tradiční květnové akci Přechod Jestřebích hor skautského střediska Araukarit, které se pokud možno účastníme.

Kdy: v sobotu 21. května 2016 sraz v 7:15 na klubovně, konec v 18:25 na vlakovém nádraží.

Kdo tuto akci nezná, zde ja malý popis. Jedná se o setkání skautů z okolí Jestřebích hor. Sraz je na Pasekách okolo 11:00 hodiny. Bývá, zde připravená společná hra. Vyměňují se kartičky. Setkávají se nejen skauti, kteří už se spolu znají, ale navazují se i nové známosti.

Každý oddíl si vymyslí vlastní trasu, jak na Paseky dorazí. My se snažím jít pokaždé jinudy, aby to pro nás bylo vždy nové. Letos vyrazíme ze Lhoty po červené přes Markoušovickou rozhlednu. A vracet se budeme do Malých Svatoňovic na vlak.

Jak se vybavit

Dobré oblečení a obuv na pochod po lesních cestách, pláštěnku, KPZtku, kroj do batohu a šátek na krk, jídlo a pití na celý den, budeme brát vařiče, takže si můžete vzít polévku v pytlíku apod. památeční kartičky na výměnu a batoh kam se vše vejde.

50,- Kč na dopravu bude vybírat Bobr na schůzce.

Akce je to dobrovolná mimo naše pravidelné výpravy. Přesto si myslíme, že stojí za to.

Akéla a vedení MAHIGANů