MAHIGANI – Vlčí doupě (27.-29.5.2016)

Bratři!

Blíží se nám jedna z posledních misí. Výprava, o které budu psát je pro nás velmi důležitá. Proběhne zde Poradní skála smečky a také závěrečná etapa naší hry Bratrstvo neohrožených. Sraz v pátek 27.5. v 16:00 u kluboven. Konec v nedělí 29.5. v 16:00 u kluboven.

Veškeré vybavení jako na celovíkendovou akci viz Seznam vybavení.
Nebude třeba bačkory. Navíc s sebou si vezměte skautský kroj.

V případě dobrého počasí budeme spát venku ve stanech. Už by mělo být teplo.
Spacáky a stany mějte zabalené zvlášť. Ty odvezeme autem.
Karimatku, ešus, lžíci, pláštěnku, baterku atd. mějte vše v jednom batohu.
Karimatku dobře připevněnou na batohu.

Vlastní jídlo a pití na pátek – svačina, večeře. Ostatní jídlo zajištěno.

Poplatek 250,- Kč se bude vybírat na schůzkách do 24.5.

!!! Napište, kdo má stan, jaký a pro kolik osob ať se domluvíme, jak budeme spát. !!!

Dopis od velitele

“Urazili jsme spolu již kus cesty, na které jste získali spoustu dovedností a vytvořili základ pro naše bratrstvo neohrožených.
Teď je, ale potřeba udělat ten poslední a nejdůležitější krok. Dokázat, že si opravdu zasloužíte, být těmi pravými výsadkáři.
Konec je na dohled, ale čeká na nás ještě jedna těžká zkouška. Je to obávané a nedobytné Hitlerovo Vlčí doupě.
Vrchní velitelství spojeneckých sil pověřilo dobytím tohoto doupěte právě naší rotu E. Proto jako velitel roty spoléhám na vaší 100% účast.
A jak pevně doufám, tak i s touto bojovou akcí si naše rota poradí a budeme si věrně stát bok po boku jak skutečné bratrstvo.”

Col. Robert F. Sink