MaHiGaNi – výprava Hájenka (29.-30.4.2017)

I když venku to nevypadá na jaro, věříme, že nám počasí bude opět přát. Jelikož často cestujeme a navštěvujeme klubovny jiných skautských středisek, rozhodli jsme se pro změnu. Vyrazíme na naši střediskovou chatu Hájenku v Novém Rokytníku.

Sraz bude v sobotu 29. dubna v 8:30 u klubovny v Trutnově. Konec pak v neděli 30. dubna v 15:00 opět u klubovny.

Účastnický poplatek 200 Kč. Stravování zajištěno po celou dobu akce.

Co s sebou?

Vybavení dle přiloženého seznamu na celovíkendovou výpravu. Spacák, karimatku, přezůvky nutné, baterka či čelovka, pláštěnka, jeden díl ešusu a lžíci. Karetní hry, ostrý ideálně zavírací nůž na vyřezávání. Min. 1,5 litrovou lahev s pitím na cestu. Netahejte žádné Kofoly a energy drinky.

Spacák a karimatku vám odvezeme autem. Půjdeme pěšky tam i zpět a budeme převážně v lese. Vezměte si proto dobré boty (pohorky) a dostatečně teplé oblečení. Také je zapotřebí oblečení na práci a k ohni.

Budeme se zabývat různými typy ohňů. Čeká nás spousta her a zábavy. Možná i večerní hra.

Těšíme se na další výpravu s vámi!