Smutná zpráva

Se zármutkem Vám oznamujeme, že dne 4. července 2023 nás po těžké nemoci opustil bratr Tomáš Bučil. Rozloučit se s ním bude možné ve středu 12. července 2023 v 11.00 hodin ve Smuteční obřadní síni v Trutnově.

Zobrazit smuteční oznámení ->

Tomáš Bučil “BSK” (*14.4.1955 +4.7.2023)

Skautovat začal roku 1968 v Trutnově, kde se ihned v roce 1989-90 pustil s ostatními bratry a sestrami do obnovy střediska Hraničář Trutnov a 3. oddílu skautů Delaware. Dlouhá léta se podílel na vedení oddílu, střediska, organizaci mnoha táborů a dalších střediskových akcí. Byl členem instruktorské družiny Wabanak – podílel se na organizaci čekatelských a vůdcovských kurzů. Jako instruktor se zúčastnil i několika Lesních škol Jiráskovy oblasti. I v pozdějších letech se rád zapojoval do střediskových akcí a jezdil za námi na letní tábory. Byl to věčný optimista, který měl rád humor.

Díky, bratře za vše!