Tábor Poloostrov kapitána Choseho 2023

Necelé dva měsíce nám zbývají do 15. července 2023, do dne, kdy opětovně po šesti letech započne střediskový skautský tábor, tentokrát na tábořišti na soutoku Labe a Pilníkovského potoka v obci Chotěvice.

Tábor proběhne od soboty 15. 7. 2023 od 9:00 do soboty 29. 7. 2023 do 10:00 pro vlčata a světlušky a do 11:00 pro skauty a skautky a mělo by se ho zúčastnit přes 70 členů našeho střediska napříč všemi věkovými kategoriemi s výjimkou benjamínků, kteří plánují zorganizovat svůj kratší družinový tábor.

Veškeré důležité informace o střediskovém táboru, jeho průběhu i kontaktech na jeho vedení jsou uvedeny v táborových novinách.
Proces vyzvedávání dětí z tábora bude vzhledem k uzavření přilehlé hlavní komunikace systematicky koordinován. Aby vše probíhalo bez problémů, popisujeme jej ve zvláštním dokumentu, který je níže ke stažení i spolu s táborovými novinami.