Závody vlčat a světlušek – Vrchlabí (20.-21.4.2012)

POZOR – Počítáme s každým vlčetem a světluškou (účast nutná). Sraz bude v pátek 20. dubna v 16:45 na klubovnách. Pojedeme do Vrchlabí, kde přespíme a druhý den budou závody. Vybírat se bude 200 Kč (cesta tam i zpět, startovné, sobotní oběd, nášivka, ubytování). Konec akce bude v sobotu 21. dubna ve 20:00 na klubovnách. Co s sebou atd. se dočtete dále …

Základní informace

Závody vlčat a světlušek je celorepubliková akce, která probíhá jednou za dva roky a jsou oblastní kola, krajská kola a celorepublikové kolo. Jelikož jsme se před dvěma roky účastnili a vyhráli, máme na klubovně putovní pohár vlčat. Pojedeme tedy bojovat o to, abychom si ho opět mohli nechat. Přihlásili jsem dvě družstva z každé šestky jedno (Vlci, Stopaři). Jelikož se závodí od rána až do pozdního odpoledne pojedeme tam již v pátek, protože bychom to jinak ráno nestíhali.

Časy

Začátek: sraz 20.4.2012 v 16:45 na klubovně
Konec akce: v sobotu 21.4.2012 ve 20:00 na klubovně

Co s sebou

Peníze: 200 Kč (cesta tam i zpět, startovné, sobotní oběd, nášivka, ubytování)
Budeme je vybírat na schůzce v pondělí a ve středu. Nezapomeňte prosím na to.

Kroj, šátek, KPZku, uzlovačku, zápisník, tužky. Kroj je nutný na závody i na slib.
Oblečení na ven dle počasí, pláštěnku, pevná obuv na běhání, spacák a karimatku, ešus, lžíci, hrneček.
Na spaní spacák, karimatku, oblečení na spaní, hygienu, ručník.
Jídlo: sobota – je zajištěn oběd organizátory závodu. Takže ostatní jídlo každý vlastní a pití také. Bude možné si malé občerstvení koupit na místě, ale moc na to nespoléhejte.
Toto všechno dobře sbalte do batohu, který se nám cestou nerozpadne. Pokud bude cokoliv mimo batoh, tak se může stát, že se to někde zapomene a nebo ztratí.

Na závěr

Závody jsou pro vlčata a světlušky jednou z největších akcí, kterých se mohou zúčastnit. Potkají se okolními oddíly, zahrají si nové hry, celý den pro ty, co zrovna nezávodí bude v místě závodu probíhat dětský den. Celý rok se na závody připravujeme.

Případné dotazy směřujte na vůdce oddílu – Martin Klenčík (Akéla), mobil 732 424 313